Line Of Defense Tactics 1.01 (Android)

Line Of Defense Tactics

Line Of Defense Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Line Of Defense Tactics çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur

Line Of Defense Tactics uzayda geçen özel bir hikayeye sahip olan ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz MMO türünde bir mobil oyundur.

Line Of Defense Tactics'de 4 adet üstün yeteneğe sahip uzay askerinden oluşan GALCOM adlı bir Galaktik Komuta takımını yönetmekteyiz. Takımımıza verilen hayati öneme sahip görevleri tammalarken uzay boşluğunda devasa uzay gemilerini yönetebiliyoruz ve farklı gezegenlere iniş yaparak büyük çatışmalara girebiliyoruz.

Line Of Defenseçizgi romanlarından kaynağını alan bir senaryoya sahip olan Line Of Defense Tactics bize gerçek zamanlı taktiksel bir savaş deneyimi yaşatıyor. Oyun oynanış olarak oldukça zengin. Oyunda hem uzay gemisi savaşları yapabiliyoruz hem de karada birliklerimiz ile sıcak çatışmaya girebiliyoruz. Birliklerimizi yönetirken çatışmalarda bombalar ve androidler gibi çeşitli ekipmanlardan yararlanabiliyor, farklı motorlu araçları kullanabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe daha gelişmiş silahlara, bombardıman desteğine ve daha birçok farklı savaş ekipmanına erişebiliyor ve aksiyonu doyasıya yaşayabiliyoruz.

Line Of Defense Tactics ilk 3 bölümü ücretsiz olarak oynamamıza izin veriyor. Eğer oyunu beğenirseniz geri kalan bölümleri 4.99 $ karşılığında satın alabiliyorsunuz.