Line.do

Line.do
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Line.do, sanat, teknoloji, bilim, müzik ve daha pek çok alanda içerikleri zaman tüneli üzerinden gösteren bir mobil uygulamadır.

Line.do, tarih, eğlence, spor, müzik, bilim, sanat, siyaset, edebiyat, teknoloji, yaşam tarzı, seyahat ve daha pek çok alanda içerikleri zaman tüneli üzerinden takip edebileceğiniz, kendi zaman tünelinizi oluşturabileceğiniz bir içerik oluşturma aracıdır.

Herhangi bir olayı tarih, başlık, metin, fotoğraf ve video içeriklerinden oluşan öğelerle zaman tüneli haline getirebileceğiniz bir içerik yaratma uygulaması olan Line.do’da gün gün çektiğiniz fotoğraflardan oluşan kişisel bir zaman tüneli oluşturabilir, beğendiğiniz sanatçıların tüm albümlerini bir arada olacak şekilde düzenleyebilir, favori yönetmenlerinizin filmografilerini oluşturabilirsiniz. Kısacası Line.do’da her türde herkese hitap eden zaman tünelleri oluşturabilirsiniz.

Dünyada olup biteni tek bir yerden takip etmek için harika bir uygulama olan Line.do’da kendi zaman tünelinizi oluşturabileceğiniz gibi Line.do editörler tarafından hazırlanan zaman tünellerine de göz atabilir, zaman tünelleriyle sanat, tarih, politika, eğlence ve diğer kategorilerdeki bilgileri keşfedebilirsiniz. Beğendiğiniz zaman tünellerini sosyal ağlarda paylaşabilir, e-posta veya kısa mesaj ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

YORUMLAR