LinkedIn Connected

LinkedIn Connected
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinkedIn Connected uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan önemli profesyoneller hakkında hemen bilgi alabiliyorsunuz.

LinkedIn Connected uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcısı olan LinkedIn profesyonellerinin kullanmaktan keyif alacakları uygulamalardan bir tanesi. Hem ücretsiz olarak sunulan hem de oldukça sade bir yapıya sahip olan uygulama, LinkedIn'in karmaşık yapısının aksine çok rahat ve hızlı bir şekilde kişiler hakkında bilgi almak amacıyla kullanılıyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, sizin için önemli olacak kişilerin iş değişiklikleri, doğum günler, iş dönümü günler ve diğer özel günleri hakkında bildirimler alabiliyor, böylece o kişilerin gerekli günlerini kutlayarak aranızı sıkılaştırabiliyorsunuz.

İlişkilerinize göre sizin için değerli olan kişilerin güncellemeleri hakkında da bilgilendirmelerde bulunan uygulama, böylece sektördeki önemli insanların neler yaptığını takip etmenize yardımcı oluyor. Eğer kişiler hakkında detaylı bilgiler almak ve böylece toplantılardan, buluşmalardan önce görüşeceğiniz kişileri öğrenmek isterseniz yine LinkedIn Connected uygulamasından faydalanabiliyorsunuz.

Esas LinkedIn uygulamasının aksine çok sade ve basit bir yapıya sahip olan uygulama, her gün bir kaç dakika harcayarak insanlarla bağlantıda kalmanıza yardımcı oluyor. Bu yapısıyla meşguliyetleri yüzünden insanlara erişemeyenlerin de ilgisini cezbedecektir.

Eğer iş ilişkilerinizi daha sıkı hale getirmek ve herkesten haberdar olmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR