LinkedIn Elevate 1.0 (Android)

LinkedIn Elevate

1.0
LinkedIn Elevate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinkedIn Elevate uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca şirketinizin daha sosyal hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

LinkedIn Elevate uygulaması, Android kullanıcıları için LinkedIn tarafından resmi olarak hazırlanmış ve Elevate sistemine dahil olan şirketlerde çalışanlar uygulamanın özelliklerinden faydalanabiliyorlar. Bu anlamda maalesef herkese hitap etmediğini en baştan belirtmek gerek ancak uygulamanın ücretsiz olması ve şirket çalışanlarının profesyonel bir sosyal ağda daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlaması sebebiyle göz atmak yahut programa başvurmak isteyebileceğinizi düşünüyorum.

Uygulamanın en temel özelliği, ilgi duyduğunuz profesyonel ve akademik konular hakkında size ilginizi çekebilecek içerikleri sunması ve bu içerikleri profilinizden paylaşmanıza imkan tanıması. Bu sayede sektörel trendleri kolayca takip etmeniz ve bunu diğer iş arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün oluyor diyebilirim.

Sadece kullanıcılar arasındaki iletişimler ve paylaşımlar için değil, şirketlerin paylaşımları ve şirket-birey iletişimleri için de içerik konusunda destekler sunan uygulama, daha sosyal ve daha fazla kişiye ulaşabilen bir şirket sahibi olmak isteyenlerin de beklentilerini karşılayacaktır.

Paylaşımınızı gerçekleştirmeniz gereken zamanı da size analizlerle aktaran ve böylece etkiyi maksimize etmenize destek olan uygulama, paylaşımlarınızı görenlerin davranışları hakkında istatistikleri de sunabildiği için kullanım esnasında kimsenin ilgisini çekmeyecek içerikleri elemenize olanak tanıyor.

Profesyonellerin LinkedIn Elevate uygulaması sayesinde çok daha geniş bilgi paylaşımı olanaklarına kavuşacağına inanıyorum.

YORUMLAR