LinkedIn Lite 2.2.1 (Android)

LinkedIn Lite

LinkedIn Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İş çevrenizi genişletin, hayalinizdeki işi kolayca bulun.

LinkedIn Lite, iş çevrenizi genişletmek, iş aramak için kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulaması. İş dünyasındaki kişilerin birbirleriyle iletişim kurmalarını kolaylaştıran, bilgi alışverişi yapmalarını sağlayan sosyal ağ LinkedIn’in hafifletilmiş sürümü temel özellikleri sunuyor. 2G bağlantıda dahi sorunsuzca çalışması, daha hızlı kullanım sunması, pili daha az tüketmesi, daha kolay kullanılabilir olması ve 1MB’tan az yer tutmasıyla LinkedIn uygulamasına tercih edilebilir.

İş arama, profesyonel iş ağı uygulaması LinkedIn’in hafif sürümü LinkedIn Lite, hızlıca iş çevrenizi genişletmenize yardımcı olurken, iş bulma-arama sürecini kısaltıyor. Pozisyon, konum, şirket bazında iş araması yapabiliyorsunuz. İş tecrübenize göre size uygun olabilecek iş ilanları da gösteriliyor. Sizinle aynı veya benzer sektörde çalışan, kontaklarınızın eklediği kişiler de önerilenler listesi olarak karşınıza çıkarılıyor. Böylelikle iş çevrenizi kısa sürede genişletebiliyorsunuz. Eklediğiniz kişilerle doğrudan mesajlaşabiliyorsunuz.

LinkedIn Lite uygulamasında da profil düzenleme mevcut. Profil resminizden iş deneyiminize, eğitim durumunuza, yeteneklerinize tüm bilgileri girerek profilinizi mobil üzerinden hazırlayabiliyor, dilediğiniz zaman bu bilgileri güncelleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR