LoL Akademi 2.0.3 (Android)

LoL Akademi

LoL Akademi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LoL Akademi, League of Legends oyuncularına özel olarak geliştirilmiş bir mobil uygulamadır

LoL Akademi eğer mobil cihazınızı kullanarak League of Legends hakkında kullanışlı bilgilere erişmek isterseniz işinize yarayabilecek bir mobil Lol rehberi olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir League of Legends rehberi olan LoL Akademi ile League of Legends'ın Türkiye sunucularına özel bilgilere ulaşabilmenizi mümkün kılınıyor. Her hafta ücretsiz olarak karşımıza çıkan LoL şampiyonları LoL Akademi üzerinde listelebiliyor ve oyunculara güncel veriler sunuluyor. Bu şampiyonlar hakkında diğer detaylı bilgilere de uygulama üzerinden erişilebiliyor.

LoL Akademi'de ücretsiz şampiyonların yanısıra indirimde olan kahramanlara da göz atabiliyorsunuz. İndirimde olan kahramanların yanında uygulama aracılığıyla gelecekte indirime girecek şaöpiyonları, indirimdeki ve indirime girecek kostümleri LoL Akademi ile takip edebilirsiniz. Uygulamayı özel yapan şey ise sadece Türkiye sunucusunda yapılan indirimleri listeleyebilmesi.

LoL Akademi içerisinde Legaue of Legends ile ilgili haberelre erişebiliyorsunuz. Eğer oyun stratejisi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz uygulama size güzel bir çözüm sunacaktır. Hangi kahramanların hangi kahramanlar karşısında avantajlı veya dezavantajlı olduğu gibi bilgiler uygulama içerisinde bulabileceğiniz bilgiler arasında.

YORUMLAR