LoL CounterPick

LoL CounterPick
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LoL CounterPick, League of Legends'da seçeceğiniz şampiyona karar vermeden rakibinizin şampiyonunu analiz ederek karşısına avantajlı bir şampiyon seçmenizi sağlayan yararlı bir LoL uygulaması.

LoL CounterPick, League of Legends oynarken rakibinizin seçtiği şampiyon karşısında seçebileceğiniz en iyi şampiyon hangisi öğrenmek istiyorsanız kullanmanız gereken Android LoL uygulaması. Özellikle dereceli oyun oynayan LoL oyuncularının işine yarayacak olan uygulma karşınızdaki tüm şampiyonların hangi şampiyonlara karşı zayıf olduğunu size gösterecek ve böylece daha üstün şampiyon tercihleri yapabilmenizi sağlayacak.

Uygulama kullanıcılarına sunmuş olduğu verileri konuyla ilgili en iyi web siteleri üzerinden topluyor. Böylece her daim güncel veriler sayesinde siz de rakiplerinize uygun şampiyon seçimleri yapabilirsiniz. Rakibinizi analiz ederek hem size karşı şampiyon seçimi yapmanızı hem de taktik verecek olan uygulama, rakibinizin seçtiği şampiyonun zayıf ve güçlü noktalarını da sunuyor. Böylece oynamış olduğunuz koridorda rakibinize daha rahat üstünlük sağlayabiliyorsunuz.

Dereceli oyunlara girerek liginizi yükseltmek istiyorsanız LoL CounterPick'i indirerek hemen kullanmaya başlasanız iyi olur. Elbette oyundaki yeteneğinize göre bulunacağınız ligin durumunu siz belirleyeceksiniz fakat yükselmek istiyorsanız bu uygulamanın size yararı olacağını düşünüyorum.

Ücretli olmasına rağmen vereceğiniz ücrete değecek bir uygulama olduğunu düşündüğüm LoL CounterPick, LoL oyuncuları açısından oldukça yararlı bir uygulama.