Loot & Legends

Loot & Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loot & Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Loot & Legends ilginç bir oyun yapısına ve mizahla süslenmiş bir hikayeye sahip olan bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Loot & Legends'da macera, şöhret ve herşeyden önemli olarak pizza için savaşan kahramanların hikayesi konu alınıyor. Biz bu savaşa kendi kahramanlarımızı seçerek ve kahraman takımımızı oluşturarak başlıyoruz ve sonrasında pop kültürle süslenmiş fantastik maceramıza atılıyoruz.

Loot & Legends'in oyun yapısı klasik masaüstü RPG oyunlarıyla bir kart oyunu karışımı olarak ifade edilebilir. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip oyunda kahramanlarımızı oyun tahtası üzerine yerleştirmekteyiz ve rakiplerimizin hamlelerine göre taktikler belirlemekteyiz. Oyundaki her kahraman kendine has yeteneklere sahipler, bu yetenekler de özel kartlarla ifade ediliyor. Her kartın güç seviyesi ve etkisi farklı olduğu için kartlarınızı nasıl kullandığınız oyunun gidişatını belirliyor.

Loot & Legends oyndıkça yeni kartlara sahip olabiliyor ve elinizdeki kartları güçlendirebiliyorsunuz. Oyunu oynamak için internet bağlantısına sahip olmanız gerrkiyor.