Loto Sonuçları 1.0 (Android)

Loto Sonuçları

1.0
Loto Sonuçları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loto Sonuçları, Android telefon ve tabletiniz üzerinden loto sonuçlarını hızlı ve kolayca kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Loto Sonuçları, eğer hem bir şans oyunu tutkunuysanız hem de Android mobil cihaza sahipseniz kullanarak yarar sağlayabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Şans oyunlarına ait sonuçları anında öğrenmenizi sağlayan uygulama sayesinde Sayısal Loto sonuçları, süper loto sonuçları, on numara sonuçları ve şans topu sonuçları gibi farklı şans oyunlarına ait tüö sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama sadece çekilen rakamları sunmak dışında çekiliş sonuçları ile ilgili detaylı bilgiler de veriyor. Uygulama ekranı üzerinde ulaşabileceğiniz diğer bilgiler aşağıdaki gibidir:

  • Çekiliş sonuçlarını anlık görüntülüme
  • Çekilişi kazanan kişi sayısı, devir bilgisi, ikramiye tutarları, kazanan il ve ilçeler gibi farklı çekiliş detaylarını öğrenme
  • Geçmiş tarihlerde yapılan çekilişlerin sonuçlarını görüntüleme

Uygulama geliştiricileri uygulamanın bir sonraki sürümünde önceki yıllardaki tüm çekilişlerde çıkan rakamların istatistiklerini kullanarak hazır kupon yapma özelliğinin geleceğini de açıklamışlar. Eğer bu özellik gelirse şans oyunları için kullanabileceğiniz harika bir uygulama olacaktır.

Sayısal Loto, Süper Loto, On Numara ve Şans Topu oyuncularının kullanarak her hafta sonuçları kontrol edebileceği başarılı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

YORUMLAR