LovePlanet 2.7.6 (Android)

LovePlanet

LovePlanet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LovePlanet, 500 metre çevrenizdeki kişilerle etkileşime geçerek tanışma ve sohbet etme gibi fırsatlar sunan ücretsiz bir Android arkadaşlık uygulaması.

LovePlanet, yakın çevrenizdeki sevgili adayları ile tanışma ve sohbet etme fırsatı bulabileceğiniz eğlenceli ve aynı zamanda ücretsiz bir Android uygulaması. Rus tabanlı olan uygulama İngilizce dil desteğine de sahip.

Bu tür pek çok uygulama olmasına rağmen sınırlı sayıda uygulama ön plana ıkmayı başarıyor. Bunlardan bir tanesi olan LovePlanet sayesinde fotoğraflarınızı paylaşabilir çevrenizdeki kişilerin beğenip beğenmeyeceğini görebilir ve sizle ilgilenen kişiler ile sohbete başlayabilirsiniz.

Konu başlığını belirleyerek anonim yani isminizi vermeden sohbet etme imkanı sunan uygulama sayesinde, oturduğunuz ya da çalıştığınız bölgedeki kız ve erkek arkadaş adayları ile tanışma fırsatı elde edebiliyorsunuz.

Flörtleşmek için ideal bir uygulama olan LovePlanet, kullanıcı sayısı arttıkça daha etkili bir platforma dönüşüyor. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak şimdiden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR