Lumber Jacked

Lumber Jacked
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumber Jacked'ta Kereste Jack'in kontrolünü ele alıyor ve kerestelerini çalanlara karşı amansız bir mücadeleye giriyoruz.

Lumber Jacked, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici oyun yapısı ve gülünç hikayesiyle öne çıkan bir platform oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kerestelerini çalan kunduzlara karşı amansız bir mücadelenin içerisine giren Kereste Jack'e yardım etmeye çalışıyoruz.

Binbir zorlukla kesip topladığı kerestelerinin çalınması karşısında çılgına dönen Jack, hemen yola koyuluyor ve kunduzların peşine düşüyor. Kunduzların ise akıllarında tek bir düşünce vardır o da çaldıkları keresteleri kendilerine baraj yapmak için kullanmak. Jack'in bu durumda kaybedecek vakti yoktur ve hemen ormanın derinliklerine doğru bir maceraya atılır.

Bu noktada Jack'in kontrolünü ele alıyoruz. Ekranın solunda bulunan butonlarla ileri ve geri, sağında bulunan butonlarla da zıplama ve saldırı hamlelerini gerçekleştiriyoruz. Zıplama tuşuna iki kere bastığımızda karakterimiz çift zıplıyor. Bu özellik bölümler esnasında çok işe yarıyor ve zorlu parkurları kolayca çıkabilmemizi sağlıyor.

Oyunun en ilgi çeken yanı ise sadece aksiyon veya sadece bulmaca üzerine yoğunlaşmayıp ortaya güzel bir karışım çıkartması. Oyundaki bölümleri geçebilmek için hem gideceğimiz rotada bulunan tehlikelere karşı tetikte olmalı, hem de kerestelerimizi çalan kunduzları tek tek devre dışı bırakmalıyız.

16-bit retro grafiklerle zenginleştirilen Lumber Jacked, sunduğu sürükleyici oyun deneyimi ile mutlaka tercih edilmesi gereken platform oyunları arasında bulunuyor.

YORUMLAR