Machine Guns Extreme

Machine Guns Extreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Machine Guns Extreme, Android telefon ve tabletlerinizden silah sesi çıkartarak arkadaşlarınızı korkutabileceğiniz ücretsiz bir eğlence uygulamasıdır.

Machine Guns Extreme, Android cihazlarınızdan farklı cihaz sesleri çıkartarak arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza şakalar yapmanızı yada korkutmanızı sağlayan oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Sade arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamayı yükledikten sonra yapmanız gereken sadece bir kaç ufak ayarlama. Öncelikle hangi silah sesinin çalmasını istediğinizi seçmelisiniz. Daha sonra bu silah sesinin nasıl aktif olacağını seçiyorsunuz. Cihazınızdan silah sesleri çıkartabilmek için 3 farklı yol bulunmaktadır. Bunlar, bulunduğunuz yerdeki ses seviyesi yükselince, cihazınız hareket edince veya cihazınıza dokununca. İçinde bulunduğunuz duruma göre bu seçeneklerden biri ile arkadaşlarınızı kolayca korkutabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile eğlenmenin ve onları korkutmanın en kolay yollarından biri olan Machine Guns Extreme uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirerek Android telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Yüksek kaliteli silah sesleri
  • 3 Farklı aktivasyon metodu
  • Sade ve kullanışlı arayüz