Mafia Rush 1.1 (Android)

Mafia Rush

1.1
Mafia Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mafia Rush eğlenceli bir mafya oyunudur

Mafia Rush en azılı mafya imparatoru olmak için mücadele verdiğimiz bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mafya oyunu olan Mafia Rush'ta temel amacımız tarihin gördüğü en büyük mafya patronu olmak. Bu iş için silahlarımızı kuşanarak düşmanlarımızla yüzleşiyoruz ve onlara en azılı mafya patronuyla yüzleşmenin ne demek olduğunu gösteriyoruz.

Mafia Rush oyun yapısı olarak kuşbakışı olarak kahramanımızı yönettiğimiz bir aksiyon oyunu. Mafya patronumuzu oyun haritalarında kuşbakışı yönetirken kötü adamlar dört bir yandan bize saldırıyor ve bu düşmanlarımıza karşı kendimizi ve ganimetimizi korumaya çalışıyoruz. Oyunda 4 farklı oyun modu yer almakta. Bu oyun modlarında soygunlar yapabiliyoruz, kendimizi savunabiliyoruz, belli hedeflere saldırabiliyoruz veya en uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Mafia Rush'ta düşmanlarımızı yok ettikçe tecrübe puanı ve para kazanmaktayız. Tecrübe puanlarımızı kullanarak kahramanımızın hızını, çevikliğini ve sağlığını artırabilmekteyiz. Parayla yeni silahların yanında kullanışlı yardımcı ekipmanlar da satın alabiliyoruz. Mafia Rush'ta bölümleri geçtikçe yeni bölümler açabilmekteyiz.

Eğer eğlenceli bir 3 boyutlu aksiyon oyunu denemek isterseniz Mafia Rush'ı indirebilirsiniz.

YORUMLAR