Major Mayhem 1.1.3 (Android)
Major Mayhem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    570

  • Üretici

    Rocket Jump

Mobil cihazlarda klasikleşmiş bir shooter oyunu olan Major Mayhem, Android cihazınıza eğlenceyi ve aksiyonu tam porsiyonda sunuyor.

Major Mayhem, Android için oynayabileceğiniz en başarılı shooter oyunlarından bir tanesi. Mazisi eksi olan bu ateş etme oyununun favoriler listesinden düşmemesiyle birlikte gelen yeni güncellemeler, sizin asla sıkılmayacağınız bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor.Rehine kurtarma operasyonlarına çıktığınız asker olarak yolunuzdaki tüm düşmanları temizleyip askeri kampları yıkmakla yükümlü olduğunuz bu oyunda sidescroller oynanış ve dikey shooter mekanikleri güzel kombine edilmiş.

Kötülüğün hizmetkarları tarafından sevgilisi kaçırılan adamımız elindeki silahına güvenerek yola çıkıyor. Yolda karşınıza çıkan birçok silah çeşidi ve bombalar eşliğinde yılbaşı partilerini aratmayan bir patlama cümbüşünün yaratıcısı olacaksınız. Kişiselleştirilen karakterinizi de mizahi açıdan zengin kostümlerle giydirmeniz de cabası. Animasyon filmlerine benzeyen görsellerle daha sempatik bir görüntü çizen oyun tüm bu savaş ortamına rağmen ufak yaştaki oyuncuları da olumsuz etkilemeyecek bir zerafet sunuyor.

48 farklı bölümün olduğu oyunda 150 tane farklı görevi yerine getirmeniz gerekiyor. 20 farklı silahla sevgili için gösterilebilecek fedakarlıklar listesini kurşunlarla yazıyor olacaksınız.

ARTILAR

150 farklı görev

Kişiselleştirilebilir ana karakter

Ücretsiz

EKSİLER

Oyun içi satın alma

YORUMLAR