Major Tom - Space Adventure

Major Tom - Space Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Major Tom - Space Adventure, minimal görsellere sahip uzay macera oyunu.

Major Tom - Space Adventure, Android cihazlarınızda uzay oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız tavsiye edebileceğim bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ufak boyutlu uzay macera oyununda Mars’da parti verme kararı alan ancak işlerin yolundan gitmemesinden Dünyaya dönmek zorunda kalan Tom’a yardımcı oluyorsunuz. Basit oynanışa sahip oyun sürükleyici diyebilirim.

Minimal görsellere sahip uzay oyununda Tom adında çılgın bir astronotun yerine geçiyorsunuz. Amacınız parti için Mars’a gitme kararı alan Tom’u karşılaştığı zor durumun içerisinden çıkarmak. Dünyaya sağ salim dönebilmesi için astreoitler, uzay gemileri, lazeler, uzaylılar ve diğer engelleri aşmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Engelleri aşmak çok basit olmamakla birlikte belirli süreliğine koruyan ve enerjinizin bitmesini engelleyen objeleri toplamanız, kostümünüzü değiştirmeniz çok mühim.

Oyunun kontrolleri son derece basit. Tom’u engellerden kaçırmak için ekranın sağ vey sol yanına dokunmanız, yükselmesi için her iki yana dokunmanız kafi oluyor. Lakin engellerin hangi noktadan çıkacağı belli olmadığından ve sürekli bir engel çıktığından son derece hızlı davranmanız gerekiyor. En ufak dalgınlığınızda Tom, uzayın derinliklerinde kaybolup gidiyor.