Make-Up Me: Superstar 1.0 (Android)

Make-Up Me: Superstar

1.0
Make-Up Me: Superstar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Genç kızların makyaj yapmayı öğrenebilecekleri eğlenceli bir uygulama olan Make-Up Me: Superstar tamamen ücretsiz.

Makyaj yapmayı öğrenmek için kendi yüzünüzü deneme tahtasına çevirmeyin. Birbirinden güzel renkler ve makyaj stilleri Make-Up Me: Superstar isimli bu uygulamada sizi bekliyor olacak. Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan bu oyun, genç kızların gelişim döneminde meraklarını giderecek pratik makyaj bilgilerini oyun olarak öğrenmelerini sağlıyor.

Makyaj yapmayı öğrenmek her genç kızın rüyalarına kadar giren önemli bir konu. Peki yanlış veya uyumsuz makyaj yapmanın stresinden uzaklaşarak bütün kilit teknikleri oyun halinde denemek varken neden kendi yüzünüzü badana yapılmış duvara çeviresiniz. Bu sorunların çözümüyle birlikte sınırsız bir makyaj eğlencesi sunan bu uygulama ile sıkıntılarınızın ne kadar azaldığını görünce siz de şaşıracaksınız.

Süperstar kalitesine erişmiş makyajları yapabileceğiniz bu oyunda tonlarca kozmetik ürün ve yöntem sizin onları kullanmanızı ve keşfetmenizi bekliyor olacak. Bu oyun tamamen ücretsiz. Ne var ki uygulama içi satın alma seçeneklerine karşı tetikte olmanız da faydalı olacaktır.