Marmok’s Team Monster Crush RPG 2.5.20 (Android)

Marmok’s Team Monster Crush RPG

Marmok’s Team Monster Crush RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    Taptics

Farklı savaşçılardan güçlü bir ordu kurabileceğiniz ve çeşitli yaratıklarla savaşabileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Mobil oyun dünyasında aksiyon kategorisinde kendisine yer bulan ve oyun severlere ücretsiz olarak hizmet veren Marmok’s Team Monster Crush RPG, kendi savaş ekibinizi kurabileceğiniz sıra dışı bir oyundur.

Çarpıcı grafikleri ve heyecan verici savaş müzikleri ile dikkat çeken bu oyunda amaç, tek bir karakterle başlayarak kendi ekibinizi oluşturmak ve farklı canavarlarla savaşlar yaparak ganimet toplamaktır. Kılıçlı bir karakter ile oyuna başlayarak yaratıkları öldürmeli ve para kazanmalısınız. Böylece farklı özellikleri bulunan askerler satın alabilir ve yenilmez bir ordu kurabilirsiniz.

Oyun içerisinde satın alabileceğiniz kılıç şövalyeleri, silahlı askerler, büyücüler, balyoz kullanan askerler ve daha birçok savaş kahramanı yer almaktadır. Harita üzerinde ilerleyerek size verilen görevleri tamamlamalı ve yaratıklarla savaşarak ganimet toplamalısınız. Bu sayede seviye atlayabilir ve yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan sorun yaşamadan oynayabileceğiniz ve bağımlısı olacağınız Marmok’s Team Monster Crush RPG, bir milyondan fazla oyuncunun tercih ettiği aksiyon dolu bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

YORUMLAR