Marvel Mighty Heroes

Marvel Mighty Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel Mighty Heroes bolca aksiyon sunan bir mobil oyundur

Marvel Mighty Heroes, Marvel süper kahramanlarını mobil cihazlarımıza taşıyan ve online olarak oynanabilen bir aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Marvel Mighty Heroes'da Marvel evrenine yolculuk yapıyoruz. Kötüler tarafından saldırı altında olan bu evrende kendi sçeceğimiz kahramanlardan oluşan Marvel takımımızı kuruyoruz ve kötülüğe karşı heyecan dolu bir savaşa giriyoruz. Oyunda Örümcek Adam, Hulk, Iron Man,Thor, Kaptan Amerika, Black Widow gibi kahramanları seçebilmekteyiz.

Marvel Mighty Heroes'da yer alan her kahraman kendine has yeteneklerle donatılmış. Hangi kahramanlarla hangi yetenekleri kullandığımız oyunun gidişatını direkt olarak etkiliyor. Oyunu 4 arkadaş ortak olarak oynayabilmektesiniz. Böylece 4 arkadaş Marvel'ın en tehlikeli kötülerine karşı birlikte meydan okuyabiliyorsunuz. Oyunda başarı kazandıkça kahramanınızı geliştirebiliyor, ona yeni yetenekler kazandırabiliyorsunuz.

Marvel Mighty Heroes'ta kahramanlarımız için fakrlı kostüm seçeneklerine de sahibiz. Göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş oyun bolca eğlence sunuyor.

YORUMLAR