Masters of the Masks

Masters of the Masks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Masters of the Masks, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazları üzerinde heyecanlı bir şekilde oynayabileceği bir rol yapma oyunu.

Masters of the Masks, başarılı mobil oyunları ile yakından tanıdığımız SQUARE ENIX tarafından geliştirilen başarılı bir RPG yani rol yapma oyunu. Grafiklerinden oynanışına, hikayesinden müziklerine kadar oldukça etkileyici bir oyun olan Masters of the Masks, Ivren dünyasında geçiyor.

Tanrının bu dünyadaki insanları kurtarması için gönderdiği maskeli savaşçılardan biri olarak, dünyayı ve insanları kurtarmak ilk amacınız. Savaşçınızın maskesine yeni özellikler ekleyerek daha da güçlü olmasını sağlayabilmek sizin elinizde. Ne kadar güçlü bir savaşçıya sahip olursanız, düşmanlarınız ile o kadar kolay karşılaşabilirsiniz.

Stratejik bir RPG oyunu olan Masters of the Masks'ın oynanışı da diğer RPG oyunlarına göre biraz daha rahat diyebilirim. Sıra ile hamle yapacağınız savaşlarda sürükle ve bırak desteği sayesinde savaş esnasında hiç bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Savaşçınızın yeteneklerini kendiniz seçerek nasıl saldırılar gerçekleştireceğinizi belirliyorsunuz. Fakat bu konuda biraz deneyim kazanmanız ve savaşçınız için en iyi yetenekleri seçmeniz gerekiyor. Bu yetenek seçimlerini oyunu oynadıkça daha iyi yapıyor hale geliyorsunuz.

Mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli oyunlardan bir tanesi olan Masters of the Masks, tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor fakat oyun içerisinde satın alabileceğiniz bazı eşyalar mevcut. Dilerseniz bu eşyaları almadan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.