Matematik Milyoneri 1.2.29 (Android)

Matematik Milyoneri

Matematik Milyoneri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Matematik Milyoneri, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bilgi yarışması oyunudur.

Matematik Milyoneri, çocuk yaştaki kullanıcıların basit dört işlem sorularını çözerek keyifli vakit geçirebilecekleri bir bilgi yarışması oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, işlem becerilerinizi hızlandırabilir ve yarışma formatında kendinizi sınayabilirsiniz.

Son 20 yılın en çok takip edilen ve kazandıran yarışması nedir diye sorsak, eminim pek çok ağızdan Kim Milyoner Olmak İster yarışması çıkacaktır. Matematik Milyoneri de büyük ihtimalle oradan esinlenerek geliştirilen bir oyun ve basit bir fikrin ne derece yaratıcı kullanılabildiğine iyi bir örnek diyebilirim. Oyunda çeşitli matematik işlemleriyle karşı karşıya geliyorsunuz ve belli bir süre içinde cevaplamanız gerekiyor. Hali hazırda yarışma formatında olduğundan fazlasıyla eğleneceğinizin garantisini verebilirim. Bunların yanında Facebook entegrasyonu ile bağlı kalıp en iyiler sıralamasında da kaçıncı olduğunuzu görebilirsiniz. Binlerce soru ve 4 jokerin olduğu Matematik Milyoneri, boş vakitlerinizi iyi değerlendirmenize olanak tanıyan oyunlar arasında diyebilirim.

Son derece güzel düşünülmüş Matematik Milyoneri'ni dilerseniz ücretsiz indirebilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR