Math for Kids

Math for Kids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Math for Kids, adından da anlayacağınız üzere çocuklarınızın matematik çalışabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir Android matematik oyunu.

Math for Kids, çocuklarınızın matematik öğrenmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilen ücretsiz ve eğitici bir Android matematik oyunu.

Android telefon ve tabletleriniz üzerine ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama son derece basit şekilde geliştirilmiş ve oynaması kolay bir oyun. Böylelikle çocuklarınız oyunu oynarken kesinlikle zorlanmaz.

Çocuklarınızın matematik soru ve bulmacaları çözeceği oyunda zorluk giderek artıyor ve bir ya da iki basamaklı işlemler ile çocuklarınız yavaş yavaş matematik öğrenebiliyor.

Çocuklarınız ile birlikte oynayarak onlara yardımcı olup matematik öğrenmelerini sağlayabileceğiniz uygulamanın tamamen ücretsiz olması da en güzel artıları arasında.

Toplama, çıkarma ve çarpma işlemleri ile çocuklarınızın matematik bilgilerini arttıran uygulamayı kesinlikle indirerek çocuklarınızın küçük yaşta matematiğe olan ilgisini arttırabilirsiniz.

YORUMLAR