Max Power Steel

Max Power Steel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Power Steel, sonsuz koşu oyunu kategorisinde boy gösteren, ortalama kalitede bir oyun.

Max Power Steel, sonsuz koşu oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz seçeneklerden bir tanesi. Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere geliştirilmiş olan oyunda fütüristik bir robot karakterin kontrolünü ele alıyor ve zorlu yollarda ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyun, aynı kategoride yer aldığı rakiplerine kıyasla devrimsel bir şey sunmuyor. Klasik, alıştığımız türden bir beceri oyunu. Fakat oyunda kullanılan robot teması pek çok kullanıcı için cezbedici nitelik taşıyabilir.

Max Power Steel'de kontrolümüze verilen robotu yönlendirebilmek için cihazımıza eğim vermemiz yeterli oluyor. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken en önemli şey herhangi bir engele çarpmamak ve koşu esnasında karşımıza çıkan ve omniverse adı verilen puanları toplamak.

Max Power Steel'da toplamda üç farklı oyun modu yer alıyor. Beklentilerinize göre bunlardan birisini seçip oyuna başlayabilirsiniz.

Grafik olarak Max Power Steel biraz daha iyi olabilirdi. Zaman zaman bazı efektler ve modellemeler ucuz hissettirebiliyor. Bunun haricinde oyunda çok bir problem yok. Sonsuz koşu oyunları dikkatinizi çekiyorsa max Power Steel'i deneyebilirsiniz.