Max Steel

Max Steel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Max Steel, eğlenceli ve orijinal bir aksiyon oyunu. 3 şeritli sonsuz koşu oyunu özelliklerini aksiyon oyunlarının özellikleriyle birleştiren ve bu sayede de oyun elementlerini diğerlerine göre taze ve yeni tutmayı amaçlayan bir aksiyon oyunu diyebiliriz.

Koştuğunuz alan, kaktüslerden kayalara pek çok doğal engelin olduğu bir kanyon ve bunları aşmanız gerekiyor. Bu aşamada Temple Run gibi oyunlardan aşina olduğunuz gibi sağ, sol, aşağı, yukarı şeklinde kahramanı kontrol ederek ilerliyorsunuz. Ayrıca koşarken altınları da toplamanız gerekiyor.

Bunun yanında ise oyunun bazı yerlerinde dövüş sahnelerine de şahit oluyorsunuz. Robot düşmanlarınızı döverek yenmeniz gerekiyor fakat hızlı hareket etmeniz ve düşmanın ateşlerinden kaçınmanız gerekiyor. Bazı durumlarda gerçekten güçlü düşmanlarla karşılaştığınızda ise özel güçleri ve silahları kullanmanız gerekiyor.

Oyunun grafikleri ve görüntüleri de gayet hoş ve etkileyici. Çizgi romandan esinlenilmiş bir hikayeye sahip olan oyunda bazı animasyonlar da mevcut. Oyunun detaylandırılmış olması ve hikayenin grafiğe dökülmesi oyunun artı yönlerinden birisi.

Hem kolay hem de zorlayıcı bir oyun olan Max Steel'i indirip denemenizi tavsiye ederim.