Mech Battle 1.0.0 (Android)

Mech Battle

Mech Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

60FPS oynanış sunan online robot savaş oyunu

Mech Battle, robot savaşlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gereken yapımlardan biri. 100MB altı boyutuna rağmen detayların göze çarptığı yüksek kalitede grafikler, özel efektlere sahip olan oyunda savaş makinenizi seçip online 4’e 4 çarpışmalara giriyorsunuz. Farklı kamera açılarıyla temponun hiç düşmediği mükemmel ötesi bir robot savaş oyunu bizlerle. Üstelik indirmesi de oynaması da ücretsiz!

Robotların olduğu bilim kurgu temalı mobil oyunları seviyorsanız Mech Battle’ı şiddetle tavsiye ederim. 2203’de geçiyor oyunumuz. Bildiğimiz dünya varlığını yitirmiş. Büyük savaş insanlığına büyük zarar vermiş, neredeyse tüm gezegeni yok etmiş durumda. Hayatta kalmayı başarabilen bir grup dünya gezegeninde hayatı sürdürebilmek için kaynak savaşına girmişler ve MECHS adı verilen güçlü, korkunç makinelerde savaşıyorlar. Siz de bu makinelere girerek savaşa dahil oluyorsunuz.

Türlü silahlarla donatılan, geliştirilebilir yapıda savaş robotlarından ordu kurup dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı etkileyici haritalarda savaştığınız oyunda farklı birçok oyun modu bulunuyor. Üçüncü, birinci şahıs kamera açısı dışında gerçek zamanlı strateji oyunlarından gördüğümüz kamera görünümünden oynanış sunuyor. Unutmadan, oyun 60FPS’de çalışıyor.

YORUMLAR