Medal Heroes 2.0.5 (Android)

Medal Heroes

Medal Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Medal Heroes, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Medal Heroes, birbirinden heyecanlı savaşların gerçekleştiği bir rol yapma oyunu olarak ön plana çıkıyor. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz oyunda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele ediyorsunuz.

Eşsiz ve amansız mücadelelerin gerçekleştiği bir oyun olarak karşımıza çıkan Medal Heroes, benzersiz kahramanların yer aldığı bir rol yapma oyunudur. Oyunda kahramanlarınızı sürekli geliştiriyor ve rakiplerinizin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Gelişmiş bir karakter geliştirme sistemine sahip olan oyunda gerçek zamanlı savaşlara dahil oluyorsunuz. PvP ve PVE modları arasında geçiş yapabileceğiniz oyunda stratejilerinizi de iyi kullanmanız gerekiyor. Basit kumanda mekanizması ve bağımlılık yapıcı etkisiyle de Medal Heroes sizleri bekliyor.

Sürükleyici bir rol yapma oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken bir oyun olan Medal Heroes ile boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış olan Medal Heroes'u sakın kaçırmayın.

Medal Heroes oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR