MEDAL of GUNNER 2

MEDAL of GUNNER 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MEDAL of GUNNER 2 uçak savaşı oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden sürükleyici bir oyun.

Medal of Gunner 2, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir uçak savaşı oyunu olarak öne çıkıyor. Kaliteli görselleri, animasyonları ve akıcı senaryo görevleriyle beğeni toplayan bu oyunu hiçbir ücret ödemeden indirebiliyor oluşumuz da ayrı bir güzel yanı.

Oyunda Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı'nda kullanılan silahlara yer verilmiş. Uçaklar da aynı şekilde tarihi modellerden seçilmiş. Bu özelliklere bir de kaliteli grafikler eşlik edince ortaya oynamaya değer bir oyun çıkıyor. Savaş atmosferini destekleyen bir diğer detay da ses efektleri.

Medal of Gunner 2'de iki farklı oyun modu sunuluyor. Bu modlardan birisinde hikaye görevlerini yapmaya çalışırken diğerinde arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyoruz. Elbette arkadaşlarımıza karşı oynadığımız düello modunu oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacımız var. Hikaye modunda böyle bir zorunluluk yok.

Oyunda kontrolümüze verilen uçakları komuta edebilmek için ekranda konuşlandırılmış olan butonları kullanıyoruz. Söz konusu bu butonlar ilk başlarda biraz alışkanlık gerektiriyor fakat zamanla alışılıyor. Düşmanları vurabilmek için güçlü ve sorunsuz çalışan bir uçağa sahip olmamız gerekiyor. Hangarımızı sık sık ziyaret ederek yeni modeller açabilir ve hasarlarımızı giderebiliriz. Elbette bunlar için para gerekiyor. Gereken maddi kaynakları görevlerden elde edebiliyoruz. Doyurucu bir oyun deneyimi sunan Medal of Gunner 2 uçak savaşı ve simülasyonu türündeki oyunlardan keyif alanların seveceği türden bir yapım.

YORUMLAR