Mega Dead Pixel

Mega Dead Pixel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekranların baş belası olarak tanıdığımız ölü pikselin bir oyun kahramanı olarak karşımıza çıktığını düşünün. Sürükleyici ve sonsuz bir arcade bir deneyime hazır olun.

Chillingo, kimsenin aklının ucundan geçmeyen şeyi yaptı ve ölü bir pikseli oyun kahramanına dönüştürdü. Güzelim ekranların baş elası olarak bildiğimiz ölü pikselin başını çektiği bu oyun retro atmosferiyle dikkat çekiyor. Sürekli düştüğünüz bir oyun olan Mega Dead Pixel, sonsuza dek devam ediyor ve daha fazla puan toplamak için herkesten çok ekrana yapışmanız gerekiyor. Elbette konsantrasyonunuza hakim olmanız da önemli. Çünkü düştüğünüz yerlerde engellerden kaçıp puan toplamaya çalışıyorsunuz.

Tabbi ki düşüp kaçmak dersek oyunu yeterli ölçüde tasvir etmemiş oluruz. Düşerken topladığınız bonus puanlar var ve oyuna ismini veren Mega Pixel adlı özellik, birden büyüyp etrafınızdaki rakipleri parçalamanızı sağlyor. Bu özellik hayati bir önem taşıyor çünkü zaman zaman rakiplerinizin aşılması imkansız engeller oluşturduklarını göreceksiniz. 

Bir retro arcade cümbüşü olan bu oyun oldukça sade bir yapıya sahip. Dürüst olmak gerekirse, daha modern bir atmosferde aynı oyun dinamiklerinin başarıyı yakalama ihtimali daha düşük olabilirdi. Ne var ki arcade müzikleri ve grafikleriyle Mega Dead Pixel, klasiklere düşkün oyunseverleri ikna eden bir güzelliği de mevcut. 

Uyarı
: Bu uygulama verilerinizi üçüncü parti kurumlara reklam veya analitik incelemeler amaçlı gönderebilir ve oynarken sürekli bir interner bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. Facebook ile paylaşım özelliğini engellemek için oyun içersinde ayarlara ulaşmanız gerekiyor. 

YORUMLAR