Mental Hospital IV 1.02 (Android)

Mental Hospital IV

Mental Hospital IV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mental Hospital IV mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Mental Hospital IV bilgisayarlarımızda oynadığımız Outlast benzeri oyunlarda kullanılan yapıyı mobil cihazlarımıza taşıyan bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tableterinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Mental Hospital IV'de bizi ürpertici bir serüven bekliyor. Hatırlanacağı üzere serinin bir önceki oyununda kahramanımız terk edilmiş gibi görünen bir akıl hastanesini ziyaret etmiş, bu hastanenin arkasındaki korkunç sırrı ortaya çıkarmaya çalışmıştı. Polisin seyirci kaldığı, medyanın araştırmaya tenezzül etmediği bu olaylar sonucunda birçok masum insan korkunç bir şekilde hayatını kaybetmişti. Bu olaylardan ötürü kafasını toplayamayan kahramanımız bir gün gizemli bir çağrı alıyor ve bir yabancı bu olaylar hakkındaki bütün detayları yüz yüze görüşerek anlatacağını söylüyor. Biz de bu çağrı üzerine yeni maceramıza adım atıyoruz.

Mental Hospital IV atmosfere önem veren bir oyun. Yani oyunda adımlarınızı atarken etrafınızdaki sesler ve karşınıza çıkan görüntüler sizi heyecanlandırmaya yetiyor. Hele ki oyunu karanlıkta ve kulaklıklar takılı olarak oynadığınızda bu heyecan daha da artıyor. Oyun boyunca ipuçlarını toplamaya ve bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Tabi bu işi yaparken oyun bize yalnız olmadığımızı hissettiriyor. Çoğu zaman korkunç bir sonla karşılaşmamak için kaçmamız ve saklanmamız gerekiyor.

YORUMLAR