Merchant 1.28 (Android)

Merchant

Merchant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Merchant, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir RPG olarak beğeni topluyor.

Merchant, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir RPG olarak öne çıkıyor. Fantastik bir dünyada geçen bu oyun eski tür RPG dinamiklerini ve görsellerini mobil dünyaya başarıyla taşıyor.

Oyunda Merchant (tacir) rolüne bürünüyor ve kontrolümüze verilen kahramanlar takımını iyi bir şekilde yönetmeye çalışıyoruz. Takımımızda yer alan bu karakterler kendilerine verilen görevleri yerine getirmek amacıyla dış dünyada mücadele etmeye çıkmışlardır. Görevleri arasında materyal toplamak ve saldırıda bulunan düşmanları etkisiz hale getirmek var.

Özellikle düşmanları etkisiz hale getirme kısmı temel odak noktamız. Bu doğrultuda kahramanlarımızı güçlü silahlarla ve zırhlarla donatarak düşmanların karşısına öyle çıkmamız gerekiyor. Oyunda kullanabileceğimiz çok farklı silahlar ve zırhlar var. Bu bileşenleri güçlendirmek için ustalarla çalışmamız gerek. Elbette bunu bedavaya yapmıyorlar. Ustalara talep ettikleri parayı ödeyerek iyi bir işçilik çıkartmalarını sağlıyoruz.

Maddi kazanç elde etmek için kahramanların materyal toplaması gerekiyor. Bunlardan elde ettiğimiz kazançla ustaların parasını ödeyebiliyoruz. Oyunun en önemli noktalarından bir tanesi de sekiz farklı karakter sınıfı sunması. Bu karakterlerin içerisinde savaşçı, büyücü, okçu gibi çeşitli sınıflar mevcut.

Grafik olarak beklentileriniz yüksekse Merchant sizi bu konuda biraz üzebilir. Fakat oyunun orijinal bir çizgide ilerlediğini de belirtmeden geçmeyelim. Genel olarak oyunu oynarken keyif alacağınızı düşünüyorum.