Messi Space Scooter Game

Messi Space Scooter Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Messi Space Scooter Game, Leo Messi ile çok farklı ve aksiyonu bol serüvenlere gireceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android macera oyunu.

Messi Space Scooter Game, başta futbol ve Messi hayranları olmak üzere hem gençlere hem de yetişkinlere hitap eden yeni ve eğlenceli bir sonsuz macera oyunu. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda karakter olarak Dünyanın bir numaralı futbol yıldızlarından bir tanesi olan Leo Messi'yi kontrol ediyorsunuz.

Sonsuz koşu oyunlarına benzeyen yapısıyla dikkatleri çeken bu yeni oyunda amacınız farklı bölümleri geçerek yeni dünyaları keşfetmek ve daha ileri gitmek. Fakat siz gitmeye çalışırken karşınıza bir çok engel çıkıyor ve bu engelleri aşmak için el becerilerinizi sergilemelisiniz.

Alien'larla karşılaşıp farklı robot türleri göreceğiniz bu oyunu Messi kendi resmi Facebook sayfası üzerinden de tanıttı. Arkadaşlarınız ile birlikte de oynama imkanı sunan oyunda Messi için birbirinden güzel farklı dış görünüm ürünleri satın alabiliyorsunuz. Fakat oyun oynamak tamamen ücretsiz.

YORUMLAR