Metal for Facebook & Twitter 5.21 (Android)

Metal for Facebook & Twitter

Metal for Facebook & Twitter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • TOPLAM İNDİRME

    116

  • Üretici

    Nam Nghiem

Metal for Facebook & Twitter, popüler sosyal medya platformları Facebook ve Twitter için tasarlanan daha hafif ve hızlı bir alternatif Android uygulaması.

Metal for Facebook & Twitter, önceden sadece Facebook için varolan fakat tuttuktan sonra Twitter desteği de eklenen başarılı bir android sosyal medya uygulaması. Facebook ve Twitter kullanıcılarının android telefon ve tabletleri üzerinde bu servislerden çok daha hafif, hızlı ve kolay şekilde yararlanmasını sağlayan uygulama, sunduğu gelişmiş ve işe yarar özellikleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Facebook ve Twitter'ın resmi uygulamalarından çok daha hafif olan uygulama bu özelliği sayesinde çok daha hızlı açılıyor ve tamamen kişiselleştirilebilir görünümü sayesinde istediğiniz şekilde ayarlanarak sizin istediğiniz şekle ve renge giriyor.

Kullanıcıların çok daha farklı ve hızlı bir Facebook ve Twitter deneyimi yaşamasını sağlayan Metal for Facebook & Twitter uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip göz atabilirsiniz.

YORUMLAR