Metal Mercenary 53 (Android)

Metal Mercenary

53
Metal Mercenary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika deneyim sunan bir aksiyon oyunu

Metal Mercenary, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz nefes kesici sahneleriyle dikkat çeken bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyanı kurtarmak için yolunuza çıkan herkesi ortadan kaldırmanız gereken bir oyun olan Metal Mercenary, aksiyon ve macerayı yaşayabileceğiniz bir oyundur. Platform oyunu olarak oynanan oyunda zorlu bölümleri tamamlamalı ve zorlu düşmanların üstesinden gelmelisiniz. Farklı görevleri de tamamlamanız gereken oyunda karakterinizi yükselterek daha güçlü bir konuma gelebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğiniz oyunda çılgın silahları kontrol edebiliyorsunuz. Kaliteli grafikleri ve nefes kesen atmosferiyle ön plana çıkan oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Ödüller ve altınlar kazanarak silahlarınızı daha güçlü bir konuma getirebileceğiniz oyunda harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Aksiyon ve macera dolu bir oyun arayışınız varsa Metal Mercenary mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyundur. Metal Mercenary oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR