Metal Soldiers 1.0.5 (Android)

Metal Soldiers

Metal Soldiers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metal Soldiers, düşmanlarımızla amansız bir mücadele içerisine girdiğimiz, aksiyon odaklı platform oyunu olarak öne çıkıyor.

Metal Soldiers, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz hareketli, heyecanlı ve her kesimden oyunseverin büyük zevkle oynayacağı bir platform oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, adeta aksiyon oyunları oynamaktan keyif alanlar için özel olarak tasarlanmışa benziyor.

Oyunda silahlarını kuşanmış, düşmanlarına karşı koymak için kendini yollara atmış bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Gözü kara kahramanımız karşısına kim gelirse gelsin parmağını tetiğe atmaktan korkmuyor.

Söz konusu karakterimizi kontrol edebilmek için ekran üzerinde bulunan butonları kullanıyoruz. Soldaki butonlar ileri ve geri hareketi, sağ tarafta bulunan butonlar ise aksiyon hareketlerini gerçekleştirmek için kullanılıyor. Bu konuda kontrollerin herhangi bir soruna yol açmadığını belirtelim. Verdiğimiz komutları tam anlamıyla sorunsuz bir şekilde yerine getiriyorlar.

Oyunda kullanılan grafikler, çizgi romanları anımsatıyor. Çatışmalar esnasında ortaya çıkan görüntüler ve animasyonlar, hayranlık uyandırıyor. Düşmanlarımızı alt etme yolunda kullanabileceğimiz ço ksayıda silah mevcut ve bu silahların her biri kendilerine has atış özelliklerine sahip.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Metal Soldiers, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri bir aksiyon oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR