Microsoft Tossup

Microsoft Tossup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Tossup uygulamasıyla Android cihazlarınızdan grup arkadaşlarınızla ortak ve demokratik kararlar alın!

Microsoft Tossup uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri bir grup kararı verme ve organizasyonu uygulaması diyebiliriz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın kolay kullanımı ve sade yapısı da arkadaşlarınızla buluşmalarınızı çok kolay bir hale getirecek. Dilerseniz uygulamanın genel özelliklerine kısaca bir göz atarak tam olarak ne anlatmak istediğimizi sizlere aktaralım.

Uygulamayı kullandığınızda, grup arkadaşlarınızla ne yapmak istediğinize karar vermek için oylamalar sunabiliyor ve tüm gruptakilerin bu oylamada oy kullanarak nihai bir sonuç ortaya koymalarını sağlayabiliyorsunuz.

Oylamaları gerçekleştirmek için tabii ki arkadaşlarınızın da Microsoft Tossup uygulamasını kullanmaları gerekiyor. Açabileceğiniz uygulama konularını kısaca listelemek gerekirse;

  • Restoran seçimi
  • Mekan seçimi
  • Buluşma zamanını belirleme
  • Ulaşım metodunu seçme
  • Aklınıza gelebilecek diğer sorular

Oylamaların yanında kullanıcıların sorulara yanıt vermelerini ve yorum atmalarını da sağlayan Tossup, böylelikle güzel bir tartışma ortamı da sunabiliyor. İsteyen diğer kullanıcılar sizin teklifinize karşı bir teklifle gelerek onu da oylamaya sunabiliyorlar.

Grup gezilerinde ve arkadaşlarınızla buluşmak istediğinizde kesinlikle denemeniz gereken uygulama, kararların çok daha demokratik bir ortamda verilmesine yardımcı olacak.

Not: Uygulama maalesef henüz Türkiye'den giren kullanıcılar için aktif değil.

YORUMLAR