Mighty Strike Team

Mighty Strike Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mighty Strike Team keyifli bir mobil aksiyon oyunudur

Mighty Strike Team retro havazıyla oyuncuları kendine çeken ve bize eskiden atari salonlarında oynadığımız oyunları hatırlatan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mighty Strike Team bir platform oyunu ve aksiyon oyunu karışımı olarak düşünülebilir. Bilim kurgu tabanlı bir hikayeye sahip olan oyunda geleceğe konuk oluyoruz. İnsanoğlunun ışınlanmayı ulaşımda kullanmaya başladığı bu dönemde ışınlanma geçitlerinden tehlikeli uzay böcekleri dünyaya sızıyor. Sonrasında ise uzay böcekleri şehirleri istila etmeye başlıyor. Biz de bu böceklerle savaşan Mighty Strike takımındaki kahramanları yöneterek savaşa katılıyoruz.

Mighty Strike Team oynanışı bize Snow Bros'u andırıyor. Snow Bros'ta katlara zıplayarak düşmanlarımıza ateş ediyor ve onları yok etmeye çalışıyorduk. Mighty Strike Team'de de benzer şeyleri yapıyoruz; fakat bu sefer farklı silahları kullanabiliyoruz. Alev silahları, roket atarlar, makinalı lazer silahları gibi seçeneklerin kilidini bölümleri geçtikçe açabiliyoruz. Bölüm sonu canavarı savaşları daha yoğun aksiyon sunuyor. Oyun içerisinde farklı kahraman seçenekleri de bulunmakta.

Mighty Strike Team 8 bit grafiklere ve chiptune tadında müziklere ve ses efektlerine sahip olan bir mobil oyun.

YORUMLAR