Minecart Runner 1.07 (Android)

Minecart Runner

Minecart Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rafine sonsuz koşu oyunu seven Android kullanıcıları için hazırlanmış sürükleyici bir çalışma.

Sonsuz koşu oyunlarını sevenlere yeni bir soluk getiren Minecart Runner ile birlikte artık insanların koşuşunu takip etmek zorunda kalmayacaksınız. Bu kez kontrolünüzde bir maden arabası var. Tabii ki, maden dediğimiz zaman akla gelen ilk şeylerden biri yer altındaki bu hazine depolarında bulunan kıymetli eşyalar. Sizin de mutlak göreviniz bunları toplayıp puan kazanmak. Bir de ölmemek için de büyük bir beceri sınavına da atılmak durumundasınız.

Alternatif rotaların ve zorluk seviyelerinin olduğu bu oyunda rampalar ve rengarenk mücevherler oyun takibine keyif katan dinamikler katıyor. İmkansız görünen rotalar için ani karar verip gerektiği noktada doğru platforumun üstünde olmaya özen göstermelisiniz. Elmas avında olduğunuz bu oyunda ne zaman öldüğünüzden çok ölürken neler topladığınız önem kazanabiliyor. Bu nedenle yolunuza çıkan hiçbirşeyi boşlamamaya çalışmalısınız.

İki farklı modu olan oyunda bölüm bölüm devam etmeniz mümkünken sonsuza kadar devam eden bir dayanıklılık testi de sizi bekliyor olacak. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu sonsuz koşu oyunu Android cihazınızda sıkıntısız bir şekilde çalışacaktır. Uygulama içi satın almanın olmaması da ayrı bir güzellik.

YORUMLAR