Minima Live Wallpaper 1.4.1 (Android)

Minima Live Wallpaper

Minima Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    62

  • Üretici

    Joko Interactive

Minima Live Wallpaper başarılı bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır

Minima Live Wallpaper, akıllı telefon veya tabletlerinize oldukça hoş bir görünüm kazandıran bir canlı duvar kağıdı uygulaması. 

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulamsı olan Minima Live Wallpaper ana ekranınıza değişen renklerden ve şekillerden oluşan duvar kağıtlarını taşıyor. Uygulama sadece birkaç basit duvar kağıdını ana ekranınıza taşımaktan ibaret değil. Minima Live Wallpaper ile ana ekranınıza eklediğiniz duvar kağıtlarını tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz. Dilerseniz renkleri değiştirebilirsiniz, dilerseniz farklı temalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Minima Live Wallpaper içerisinde yer alan canlı duvar kağıtları bakış açınıza göre farklı görünüm sunuyorlar. Uygulamanın PRO versiyonunda daha fazla tema, temaları düzenleme seçeneği veya kendi temalarınızı yaratabilme imkanı bulunmakta. Bunun yanında randomizer özelliği sayesinde Minima Live Wallpaper otomatik olarak belli aralıklarla farklı temalar arasında rastgele geçiş yapabiliyor. Bu sayede Android cihazınız her baktığınızda farklı bir görünüm sunabiliyor.

Minima Live Wallpaper'ın ücretsiz versiyonunda 14 farklı tema yer alıyor. Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelen materyal tasarımına benzer stil sahibi bir görünüm elde etmek isterseniz Minima Live Wallpaper'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR