Mino Monsters 2: Evolution

Mino Monsters 2: Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mino Monsters 2: Evolution mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir canavar savaşı oyunudur

Mino Monsters 2: Evolution oyunculara çizgi film tadında renkli bir maceraya atılma imkanı veren bir canavar savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mino Monsters 2: Evolution'da Mino adı verilen küçük canavarların hikayesi konu alınıyor. Savaşa atıldıklarında güçlü canavarlara dönüşebilen ve süper yeteneklere sahip olan kahramanlarımız Mino Monsters 2: Evolution'da topraklarını karanlık güçlere karşı korumaya çalışıyorlar. Biz de oyunda kahramanlarımıza yardımcı olarak serüvene ortak oluyoruz.

Mino Monsters 2: Evolution'da oyuncular hikaye modunda farklı devlerle savaşıyorlar ve bu macaralarında farklı minoları keşfederek yetiştirebiliyorlar. Her mino kendine has yeteneklere sahip. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi diğer oyunculara karşı da oynayabilmektesiniz ve canavarlarınızın gücünü karşılaştırabilmektesiniz.

Mino Monsters 2: Evolution'ın basit bir oynanışa sahip olduğu söylenebilir. Oyunun tekdüze savaş sistemi bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Çizgi film tarzında grafiklere sahip olan Mino Monsters 2: Evolution tatmin edici bir görsel kaliteye sahip.

YORUMLAR