Miscrits: World of Creatures

Miscrits: World of Creatures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miscrits: World of Creatures, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir macera oyunu.

Miscrits: World of Creatures, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir Android macera oyunu.

Yüzlerce yaratığı yakalayarak geliştirip savaşa girebileceğiniz oyunda, diğer 20 milyon oyuncu ile birlikte oldukça heyecanlı bir serüvene çıkıyorsunuz.

Hem macera hem de rol yapma oyunu olarak geçen Miscrits'de 400'den fazla kullanabileceğiniz yaratık bulunuyor. Yaratıkları edinebilmek için onları yakalamanız gerekiyor. Yakalayabildiğiniz yaratıkları zamanla geliştirerek mutasyon geçirtip çok daha güçlü hale getirebiliyorsunuz. Geliştirdiğiniz yaratıklar ile de savaşlara girerek düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

Oyunda sahip olduğunuz yaratıklar ile kendinize bir takım kurmanız gerekiyor. Takımınızdaki yaratıklar ile ister diğer online oyunlara karşı isterseniz de 10 farklı açık dünya içerisinde gezerek oyunun kendi canavar ve bossları ile savaşabiliyorsunuz.

Sürekli yeni bir şeyler keşfedeceğiniz eğlenceli bir oyun olan Miscrits'de yeni şeyler keşfederken, bunun yanında bir de yeni eşya ve yerlerin de kilidini açıyorsunuz.

Size verilen görevleri yerine getirerek özel eşyalar kazanabildiğiniz Miscrits: World of Creatures'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip bir an önce oynamaya başlayın.

YORUMLAR