Mixels Rush

Mixels Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mixels Rush, Cartoon Network'ün Android platformuna ücretsiz çıkardığı oyunları arasında.

Mixels Rush, popüler çizgi film kanalı Cartoon Network’ün mobil platforma çıkardığı oyunları arasında. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda iyi tarafta olan Mixel’lerin yaramaz, gıcık Nixel’lerin yarattığı fırtınadan kaçmalarına yardımcı oluyoruz.

Cartoon Network’ün tüm oyunları gibi kanalda yayınlanan çizgi filmleri anımsatan görsel çizgilerine sahip oyunda Mixel’ler olarak geçen farklı karakterleri kontrol ediyoruz.

Frosticonlar, Klinkerlar, Orbitonlar, Glowkieler, Lixerler, İnfernitler, Muncholar, Glorp Corp ve Weldolar gibi hepsi birbirinden garip yaratıkların ortak ismi olan Mixel’ler, tek başlarına etkili olamıyor. Aynı kabileden üç Mixel’i birleştirerek veya Mixel’leri karıştırarak güçlerini artırmamız gerekiyor. Oyun alanının altında yer alan kutucuklarda bekleyen Mixel’leri eşleştirerek daha güçlü hale getirip Nixel’in başımıza sardığı efsanevi boyutta fırtınadan kaçmaya çalışıyoruz. Fırtına arkamızdan hızla geldiğinden yol boyunca karşımıza çıkan kötü Nixel’leri hız kesmeden yenmemiz, bir an önce bölüm sonundaki kolu çekmemiz gerekiyor.

YORUMLAR