Mobil Canlı TV Ultimate

Mobil Canlı TV Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil Canlı TV Ultimate uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizden hemen TV yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Mobil Canlı TV Ultimate uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin cihazlarından kolayca TV yayınlarını izleyebilmeleri için hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunulan uygulamalar arasında yer alıyor. Arayüzünün modern ve son trendlere uygun bir şekilde hazırlanmış olması da onu pek çok benzer uygulamadan ayıranlar arasında diyebilirim.

Hem yerli kanallara hem de yabancı kanallara erişme imkanınız olduğu için tercihlerinize göre dilediğiniz kanalları izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda uygulamanın geliştiricisine eksik kanalları bildirme seçeneğinin de olması sayesinde kısa süre içerisinde bulduğunuz eksikler de tamamlanmış oluyor.

Tabii ki çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyması oldukça doğal ancak 3G bağlantınızla uzun süreli TV yayınları izlemeniz kotanızın bir an önce bitmesini sağlayacaktır. Bu nedenle Wi-Fi bağlantınız açıkken TV'lere göz atmanızı öneriyorum.

Mobil Canlı TV Ultimate'te kanallarınızı izlediğinizde sizin için istatistikler de tutuluyor ve böylece bu istatistikleri inceleyerek neleri en çok izlediğinizi görebiliyorsunuz. Aynı zamanda kanalların hangi programları ne zaman yayınlayacağına dair bilgiler de yine uygulama içerisinden erişilebilir durumda.

İzleme ekranında kanal ve seslerin kolayca değiştirilebilmesi ve ekranın herhangi bir takılma ya da sorun olmadan devam etmesi de uygulamayı tercih edilebilir yapan sebepler arasında. Eğer Android cihazlarınızdan televizyon yayınlarını takip etmek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim.