Mobile Soccer League 1.0.1 (Android)

Mobile Soccer League

Mobile Soccer League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobile Soccer League mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Mobile Soccer League eğer futbolu seviyorsanız ve mobil cihazlarınız üzerinde keyifli bir futbol oyunu oynamak istiyorsanız hoşunuza gidebilecke bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mobile Soccer League, basit mobil futbol oyunlarının aksine oyunculara gerçek maçlar yapma imkanı veriyor. Oyuncular bu maçlarda futbolun bütün heyecanını yaşayabilmekteler. Maçlarda gol attıkça tribünleri coşturabiliyor, gol kaçırdığınızda ise tribünlerin sizinle beraber üzüldüğüne tanık olabiliyorsunuz.

Mobile Soccer League'de gerçek takımlara ve oyunculara yer veriliyor. Barcelona ve Real Madrid'deki yıldız oyuncularla maç yapabilmektesiniz. Oyunda bize 3 farklı lig seçeneği sunuluyor. İngiltere, İspanya ve İtalya liglerinden birini seçebilmekteyiz. Oyunda dilerseniz hızlı bir şekilde maç yapabilir, dilerseniz oyun taktiklerini belirleyerek stratejik maçlar yapabilirsiniz. Hangi oyuncuların sahaya çıkacağını, hangi taktiği uygulayacağınızı siz belirlemektesiniz.

Mobile Soccer League hem 3 boyutlu hem de 2 boyutlu olarak oynanabiliyor. Kolay kontrollere sahip olan oyunun hoş bir görünüm sunduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR