Modern Combat Versus (Android)

Modern Combat Versus

Modern Combat Versus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modern Combat 6 Versus, Gameloft'un Android platformuna ücretsiz çıkardığı en iyi mobil FPS oyunu.

Modern Combat 6 Versus, mobil platformdaki açık ara en iyi FPS oyunu. Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz gerçekten konsol kalitesinde grafikler sunan multiplayer destekli FPS oyununda 4’e 4 takımlar halinde 5 farklı haritada gerçek oyunculara karşı savaşmanın yanı sıra hikaye odaklı ilerleyebiliyorsunuz.

Gameloft’un gerek grafikleri, gerek oynanış dinamikleri, gerek kontrolleri, gerekse de sunduğu içerikle 1 numaralı FPS oyunu Modern Combat serisinin yenisi Modern Combat Versus, Türkçe dil desteğiyle geliyor ki; hikayeyi anlayabilmek, menülerde kaybolmamak adına – her FPS oyununda görmediğimiz – önemli bir şey. 2 GB boyutunda olan oyunun ücretsiz indirilip oynanabilir olduğunu da özellikle belirtmek gerek. Elbette oyun içerisinde satın alımlar mevcut ancak oyuna kendinizi kaptırırsanız kuruş harcamadan oyunun keyfini sürebilirsiniz.

Oyundan bahsetmek gerekirse; Girişte de dediğim gibi 4’e 4 belli hedef doğrultusunda ilerlediğiniz savaşlara katılıyorsunuz. Her biri benzersiz silah ve becerilerle donatılmış ajanların yerine geçiyorsunuz. Savaşmanızın nedeni ise oyunun başlangıcında söyleniyor. KORP veya OCTO, olmak zorunda olduğunuz, seçimi size bırakılan taraf/gruplar. Göreviniz; karşısında olduğunuz taraf için stratejik karışıklık çıkarmak.

Modern Combat 6 Versus Özellikleri:

  • 4’e 4 multiplayer savaşları
  • Eşsiz silah ve yeteneklere sahip 12 uzman ajan
  • 5 farklı harita
  • Ödüllü lig karşılaşmaları
  • Klan kurma, klanlara katılma
  • Konsol kalitesinde grafikler
  • Yenilikçi kontrol sistemi

YORUMLAR