Modern Critical Strike 1.0 (Android)

Modern Critical Strike

1.0
Modern Critical Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ajan olarak görev yapacağız.

Mobil platformun popüler geliştiricileri arasında yer alan Timuz Games dur durak bilmeden yeni oyununu oyunculara sundu.

Mobil platformda aksiyon oyunları arasında bulunan Modern Critical Strike ile aksiyon dolu 3D savaşlar bizleri bekliyor olacak. Üst düzey bir ajan olmaya çalışacağımız yapımda oyuncular 3D grafikler eşliğinde birbirinden farklı sahneler ile karşılaşacaklar. Farklı silah modellerinin de yer aldığı yapımda oyuncular belirtilen görevleri başarmaya çalışacaklar. Bu görevler de farklı silahlar kullanabileceğiz. 6 Aralık’tan bu yana 50 binden fazla oyuncu tarafından indirilip oynanmaya başlanan mobil aksiyon oyunu tamamen ücretsizdir. Zengin içeriği ve sürükleyici yapısı ile bizleri sonu gelmeyen görevlere götürecek olan yapım grafik açıları ile de bekleneni veriyor.

Geniş bir harita üzerinde farklı görevler yapacağımız oyunda ajan olmaya çalışacak ve görevleri başarmak için ter dökeceğiz. Oyun içerisinde görevler kolaydan zora doğru ilerliyor olacak. Oyuncular ilerledikçe daha zorlu görevler ile karşı karşıya kalacaklar.

Google Play üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan Modern Critical Strike şu sıralar oyuncu kitlesini artırmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR