Monkey Boxing 1.05 (Android)

Monkey Boxing

Monkey Boxing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monkey Boxing eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken bir dövüş oyunudur.

Monkey Boxing tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir boks yapma oyunudur. Boks oyunu olduğu için aklınıza sakın şiddet içeren bir oyun fikri gelmesin zira oyun tamamen mizahi ögeler üzerine kurulu.

Oyuna girdiğimizde karşımıza detaylı grafiklerle donatılmış bir arayüz çıkıyor. Kaliteli grafiklere eşlik eden akıcı animasyonlar da oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer almakta. Yapımcıların kullandığı kontrol mekanizması gayet iyi çalışıyor ve oyun esnasında kesinlikle sorunsuz bir şekilde komutları yerine getiriyor.

Monkey Boxing’teki temel amacımız kendi boksör maymunumuzu oluşturup ringlere çıkmak. Karşımıza gelecek rakipleri bir şekilde yendikten sonra performansımızı kademeli bir şekilde artırabiliyoruz. Bu da gelecekteki rakiplere karşı avantaj sağlamamıza imkan tanıyor. Tekli oyuncu modu yanı sıra Monkey Boxing’te bir de ikili oyuncu modu bulunuyor. Bu mod ile arkadaşlarınızka beraber oynayabilir ve birlikte keyifli dakikalara geçirebilirsiniz.

YORUMLAR