Monster Wartune

Monster Wartune
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Binlerce farklı yaratığın yer aldığı oyunda bu yaratıklardan oluşan bir takım kuruyor ve rakiplerle çetin bir mücadeleye girişiyoruz.

Monster Wartune Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli ve bağımlılık yaratan bir rol yapma oyunudur. Oyun sizi fantastik yaratıkların yönettiği ve çetin savaşların hakim olduğu bir dünyaya davet ediyor.

Oyundaki amacımız ejderha ve fantastik yaratıklardan oluşan bir takım kurmak ve rakiplerle mücadele etmek. Bu yolda kullanabileceğiniz farklı yöntemler mevcut. Elinizde bulunan yaratıkları çiftleştirebilir ve yepyeni türler elde edebilirsiniz. Türlerin farklı ve benzersiz özellikleri mevcut. Bu özellikleri akıllıca kullanmalı ve diğer türlere karşı üstünlük sağlamalıyız.

Monster Wartune altı farklı dünyada yüzlerde bölüm sunuyor ve bu bölümlerin hepsi epik sahnelere sahip. Oyunun en önemli noktalarından biri de yüzlerce farklı yaratığa sahip olması. Bu sebeple bir süre sonra monoton olmuyor, tam aksine daha da heyecanlanıyor. Elinizdeki yaratıklarla savaşlara girdikçe tecribe puanları artmakta ve yeni özellikler açılmakta. Ne kadar çok savaşa girerseniz takımınız o kadar güçleniyor.

Keyifli bir oyun yapısı sunan Monster Wartune, ilk bakışta Pokemon havası veriyor. Siz de bu tarz oyunlardan hoşlanıyor ve ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bir alternatif arıyorsanız Monster Wartune tam size göre.