Mother of Myth

Mother of Myth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Antik Yunan'a yolculuğa çıktığımız Mother of Myth'te birbirinden güçlü rakiplere karşı mücadele veriyoruz.

Mother of Myth son zamanlarda karşılaştığımız en detaylı grafiklere ve en heyecanlı oyun yapısına sahip olan oyunlardan bir tanesi. Antik Yunan'ın gizemli maceralarına seyahate çıktığımız bu oyunda Athena, Zeus, Hades gibi tanrıların güçlerine ortak oluyoruz ve rakiplerimiz bozguna uğratmaya çalışıyoruz.

Oyunda son derece basit bir kontrol mekanizması kullanılmış. Saldırıda bulunmak için parmağımızı ekranda sürüyoruz. Fakat bunun da bir tekniği var yani rasgele değil. Farklı tekniklerde ustalaşıp daha fazla hasar verebiliyoruz.

Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Mother of Myth'te de farklı akrakter güçlendirmeleri mevcut. Karakterimize farklı tipte zırhlar ve silahlar alabiliyoruz. Oyunun en önemli özelliklerinden biri de her oyuncunun kendine has dövüş stilleri geliştirebiliyor olması. Bu sayede asla bir maçınız diğeri gibi olmuyor ve her zaman farklı deneyimler yaşıyorsunuz.

Oyunda sosyal medya desteği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak Facebook'taki arakdaşlarımızla birebir savaşlar yapabiliyoruz. Bu özellik tecrübe kazanmık için iyi düşünülmüş bir ayrıntı. Antik dönemleri konu alan oyunlar ilginizi çekiyorsa Mother of Myth'e mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR