Moy 2 1.4 (Android)

Moy 2

1.4
Moy 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sanal bebeğe benzerliğiyle dikkat çeken Moy 2'de sevimli bir karakterin bakım sorumluluğunu üstleniyoruz.

Moy 2, bir zamanların efsanevi oyuncağı sanal bebeği anımsatan ücretsiz bir oyundur. Son derece keyifli bir yapıya sahip olan oyunda tuhaf pokemonlara benzeyen bir karaktere bakıyoruz. Bu karakterin bir insandan farkı yok ve her türlü ihtiyacına cevap vermemiz gerekiyor.

Oyunda Moy isimli karakterimiz zaman zaman hastalanıyor ve bizim de onu iyileştirmemiz bekleniyor. Buna ek olarak karnı acıkınca yemek vermeli, kirlendiğinde yıkamalı ve uykusu gelince uyutmalıyız. Karakterimizin görünüşünü farklı kıyafetler ve objelerle değiştirebiliriz. Canınız mı sıkıdlı? O halde bırakın Moy sizin için bir şarkı söylesin.

Oyunun grafikleri genel olarak çocuklara hitap ediyor. Adeta bir çizgi film havasında tasarlanmış bu grafikler oyunun genel yapısını düşündüğümüzde iyi bir seçim olmuş diyebilirim.Çocuksu grafiklere ve modellemelere ek olarak Moy 2'de keyifli animasyonlara da yer verilmiş.

Siz de geçmiş zamanların popüler oyuncağı sanal bebeğe benzerliğiyle dikkat çeken bu oyunla biraz nostalji yapmak istiyorsanız ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR