Moy 3 1.11 (Android)

Moy 3

Moy 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moy 3, sanal pet oyunları oynamaktan keyif alanlar için hazırlanan ve serinin 3. oyunu olan eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Moy 3, Frojo Apps geliştirici ekibinin ilk oyunuyla çıktıktan sonra büyük ilgi gören ve bunun sonucunda 2.'si ve son olarakta 3.'sü çıkartılan eğlenceli bir sanal bebek oyunudur. Eskiden ufak sanal bebek cihazları vardı. Neredeyse her çocuğun elinde görmek mümkündü fakat rüzgarı esti geçti. Daha sonra bir daha görmesemde artık sanal bebekler mobil cihazlarımızda.

Oyunda Moy isimli yapışkan ve sevimli pete bakmakla yükümlüsünüz. Morrnkteki bu sevimli canavarın ihtiyaçları sizi zaman zaman bezdirebilir fakat gerçek bir bebeğe bakmanın sorumluluklarını da öğrenmenizi sağlar. Moy'u pislendiğinde yıkayarak yeni kıyafetler giydirebilir, diğer oyuncuların sahip olduğu petleri ziyaret ederek onları kontrol edebilir, Moy'un odasını temizleyebilir, uyutabilir ve besleyebilirsiniz. Tabi bunları yapabilirsiniz olarak söylememe bakmayın tüm bunları yapmak zorundasınız yoksa Moy'un morali dşer ve mutsuz olur.

Moy'un en güzel özelliklerinden bir tanesi ise sizinle konuşabilmesidir. Oyunda Moy'a yeni eşyalar satın almak için onunla minik oyunlar oynayarak altın kazanmanız gerekiyor. Kazandığınız altınlar ile mağazadan bir çok yeni ürün alabilirsiniz. Ayrıca sevimli bebeğinizi Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Eğer sorumluluk sahibiyimdir, petime gözüm gibi bakarım diyorsanız oyunun üçüncü ve en güzel serisi olan Moy 3'ü Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

YORUMLAR