Mr. Robinson 1.0 (Android)

Mr. Robinson

1.0
Mr. Robinson
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Robinson, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve güçlerini size karşı birleştiren kuşlardan kaçacağınız eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Mr. Robinson mobil oyunu, birçok oyundan aşina olduğumuz koşma tarzı oynanışa sahip bir tür aksiyon oyunudur.

Mr. Robinson mobil oyununda piyasadaki benzerlerinden aşina olduğumuz bir kaçma ve koşma oyun mekaniği göreceksiniz. Şu an oyunun tam versiyonu kullanımda olmasa da açık beta versiyonu ile Android cihazlarda oynayabiliyorsunuz. Oyunun başında kuşlarla tartışmaya giren Mr. Robinson kuşların kümelenmesi ve kendisini kovalamaya başlaması üzerine kaçmaya başlıyor.

Sürekli koşma halinde olan Mr. Robinson’ı yöneteceğimiz oyunda temel amaç tabi ki kuşlara yakalanmamak. Bununla beraber karşınıza çıkan engelleri de atlatmalısınız. Yolda karşınıza çıkan çeşitli güçleri toplayarak da işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Örneği silah alarak önünüzdeki engelleri ortadan kolayca kaldırabilirsiniz. Akıcı oyun mekaniği ve mobil oyun şartlarına göre kaliteli sayılan grafikleriyle oynamaktan büyük keyif alacağınız Mr. Robinson mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR